terug naar weblogPetertje of toch Peter??


Er is eigenlijk niets sexy-er dan musiserende muzikanten.. Ik vind het dus ook echt heerlijk om naar ze te kijken.. De concentratie op hun gezicht en het geluid dat je dan hoort.. Van die mooie mannen die dan ook nog zo verschrikkelijk mooi blijken kunnen te spelen.. Dan begint mijn hart echt al wel sneller te kloppen..

En soms zie je die ene die nog net dat beetje extra heeft, zo ook Peter.. Peter speelt piano en niet zo'n beetje ook.. Als je ziet hoe zijn vingers over de toetsen vliegen ben je bang dat ze er af vallen zo snel gaat dat.. De concentratie is van zijn gezicht af te lezen.. En dan (tromgeroffel ;)) hetgeen waar mijn hart nog drie dubbel zo hard van op hol gaat, in opperste concentratie verschijnt daar het puntje van zijn tong tussen zijn lippen.. Ik ben verkocht.. Peter heeft zeker een plekje in mijn hart veroverd.. En dat imageprobleem blijft dan toch nog even bestaan, want voor mij is het op dat moment dan toch echt Petertje..

een spraking!:

En wie is dan die Peter…

Me! () (link) - 14 Juli 2008 - 22:26


Naam:  
Persoonlijke info onthouden?

Email:
URL:
Reactie:Emoticons / Textile

Omdat u slim bent en spammachines niet mag u deze vraag beantwoorden..

Welke kleur hebben de letters op mijn site? (wit)



  ( Register your username / Log in )

Kattenbel: Ja, stuur mij email als iemand anders reageert.  

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.

Linkdump

About

Ik ben Joyce en ik ben student, volgens mijn opa een eeuwige student. Na anderhalf jaar Creatieve Therapie, drie jaar Duits en 4 jaar Theater-, Film-, en Televisiewetenschap begin ik volgend jaar aan de opleiding zang, Jazz & Pop, aan het conservatorium in Zwolle. Maar niet nadat ik eerst lekker twee maanden op vakantie geweest ben naar Nieuw Zeeland. Verder zwerf ik in de zomer vaak op festivals rond, theater, film, dans, alles vind ik leuk! Als winares van de provinciale finale van het Kinderen voor Kinderen songfestival (van de VARA) van 1994 help ik nu bij de organisatie van de voorrondes in de regio midden. Ik woon in Utrecht, heerlijk op mezelf!